gradient
zahlavi

Tel: +421 2 444 640 48
Tel: +421 2 444 640 53
Fax: +421 915 753 169
Mail: info@aaaklima.sk

panasonic banner eshop sponka

AAA Klima - klimatizácia Panasonic

Keď klimatizáciu, tak akú? Výberom klimatizácie Panasonic rozhodne nespravíte chybu.

Pri klimatizáciách na kvalite jednoducho záleží. Klimatizácia je prístroj, ktorý sa nestará iba ochladzovanie vzduchu v miestnosti, táto technológia je zodpovedná za celkovú kvalitu vzduchu. Kvalitná klimatizácia znamená zároveň aj kvalitnejší vzduch.

Klimatizačné zariadenie musí byť pravidelne servisované. Vymieňaním filtrov a údržbou sa postaráte o zdravotnú nezávadnosť klimatizácie. Celý tento proces je pri kvalitnej klimatizácii rýchly a pohodlný. Pri klimatizácii Panasonic jednoducho máte záruku, že pri správnej údržbe bude vaša klimatizácia úplne bezpečná.

Klimatizácie Panasonic sa radia k popredným dodávateľom klimatizácií na slovenskom trhu. Panasonic vládne aj väčšine ďalších európskych trhov. Firma má na našom kontinente naozaj významnú prítomnosť-. Pre používateľov tejto značky to samozrejme prináša množstvo výhod – dostupnosť servisných centier, dostupnosť náhradných dielov, odbornosť servisného personálu a rýchle odstránenie prípadných porúch. Panasonic má v Európe viacero výrobných prevádzok a niekoľko výskumných centier. Tieto výskumné strediská sa zameriavajú na vývoj produktov spĺňajúcich špeciálne požiadavky európskych zákazníkov. Snahou spoločnosti Panasonic je vyvíjať klimatizácie spĺňajúce najnáročnsjšiu európsku legislatívu v oblasti úspor elektrickej energie.

Technologicky je Panasonic už roky vo svetovej špičke. A to nielen v oblasti klimatizácií a chladiarenskej techniky. Spoločnosť Panasonic bola do roku 2008 známa pod názvom Matsushita Electric Industrial. Firma však zmenila svoj názov podľa značky, ktorá ju najviac preslávila. Panasonic vznikol už v roku 1918. Panosonic dnes patrí medzi japonské technologické giganty ako Sony, Hitachi, Toshiba, Sharp, Nikon a Canon.

Klimatizácie Panasonic sa na Slovensku najviac využívajú na chladenie miestností počas horúcich letných dní. Klimatizácie však možno využívať aj na čistenie vzduchu či dokonca vykurovanie. Čistenie vzduchu sa v mnohých miestnostiach zbytočne zanedbáva. Vzduch sa tradične čistí vetraním oknami. Klimatizácia vám celý tento proces výrazne zjednoduší. Nepríjemný vydýchaný a znečistený vzduch pomocou filtrov a ionizácie dokonale vyčistí a zbaví baktérií. Vzduch v miestnosti tak nebude mať iba optimúlnu teplotu, navyše bude aj zdravý.

Katalógy Panasonic nájdete tu (PDF):
Klimatizácie Panasonic
Tepelné čerpadlá Panasonic Aquarea

AAA Klima, s. r.o., Stará vajnorská 17, 831 04 Bratislava
Tel: +421 2 444 640 48, Tel: +421 2 444 640 53, Fax: +421 915 753 169
E-mail: info@aaaklima.sk